Koncerty

  • Srpen 2019:
  • 2.8.     Nové Hrady - Framus Five
  • 3.8.     Kraslice, Rockové sady - Framus Five 
  • 4.8.     Svojšín, kostel - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 9.8.     Všetice (u Neveklova) - Framus Five
  • 11.8.   Letní jazzová dílna ve Frýdlantu, do 16.8.
  • 17.8.   Český Brod 1995 - Framus Five
  • 22.8.   Broumov, Eden - Energit "Time's Arrow"
  • 24.8.   Jimramov, otevřeno - Framus Five
  • 27.8.   Praha 1, Jazz club Agharta - Luboš Andršt Group
  • 28.8.   Praha 1, Jazz club Agharta - Luboš Andršt Group
  • 30.8.   Teplice, zámek - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 31.8.   Mníšek pod brdy, Bronfest - Energit "Time's Arrow"
  • Září 2019:
  •  6.9.    Praha 1, Jazz club Ungelt - Luboš Andršt Blues Band
  •  7.9.    Praha 1, Jazz club Ungelt - Luboš Andršt Blues Band
  • 14.9.   Znojmo - Framus Five
  • 14.9.   Todně - Energit "Time's Arrow"
  • 15.9.   Praha 1, Jazz club Agharta - Luboš Andršt Group
  • 16.9.   Praha 1, Jazz club Agharta - Luboš Andršt Group
  • 20.9.   Vancouver Canada - Luboš Andršt Group
  • 21.9.   Edmonton - Luboš Andršt Group
  • 25.9.   Toronto - Luboš Andršt Group  
  • Říjen 2019:
  • 1.10.   Kladno, Dundee - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 4.10.   Letňany - Framus Five VIP
  • 5.10.   Praha, Rockový svět - Energit "Time's Arrow"
  • 8.10.   Praha LMB - Guma Kulhánek slaví 75
  • 15.10. Brno, Sono - Guma Kulhánek slaví 75
  • 16.10. Olomouc, S klub - Framus Five
  • 18.10. Kostelec n/Orlicí, Rabštejn - Framus Five
  • 19.10. Ralsko - Framus Five
  • 24.10. Žďár n/Sázavou - Framus Five
  • 25.10. Mariánské lázně - Framus Five
  • 26.10. Pardubice, Žlutý pes - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 28.10. Čelákovioce - Framus Five
  • Listopad 2019:
  • 6.11.   Ostrava, Gong - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 11.11. Benešov - Framus Five
  • 14.11. Praha, Livin free - Jan Holeček narozeniny
  • 15.11. České Budějovice, Higway 61 - Energit "Time's Arrow"
  • 16.11. Hostimice, DK - Energit "Time's Arrow"
  • 17.11. Ústí n/L - Framus Five
  • 19.11. Veselý n/Lužnicí - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 22.11. Havlíčkův Brod, Oko - Energit "Time's Arrow"
  • 23.11. Kadaň - Energit "Time's Arrow"
  • 27.11. Hradec Králové, Adalbertinum - Prokop, Andršt, Hrubý / Unplugged
  • 28.11. Vansdorf - Energit "Time's Arrow"
  • 29.11. Jablonec, Eurocentrum - Framus Five
  • Prosinec 2019:
  • 13.12. VIP, - Framus Five
  • 14.12. Karlovy Vary, festival - Energit "Time's Arrow"
  • 21.12. Praha 6, Písecká brána - Energit "Time's Arrow"
  • 21.12. Praha 8, Forum Karlín - Framus Five